הראל השתלמות מסלול מניות

נתונים כלליים

סוג קופה: קרנות השתלמות
מספר קופה: 763
תאגיד שולט: הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסיים בע"מ
תאריך הקמה: 01/12/2001
התמחות ראשית: מתמחים בניהול אקטיבי
התמחות משנית: מניות
אוכלוסיית יעד: כלל האוכלוסיה
תשואה שנתית: 28.96%
דמי-ניהול
דמי ניהול: 0.53%

תשואות הראל השתלמות מסלול מניות

  • חודש מרץ: -4.76%
  • 12 חודשים מצטברת: 28.96%
  • 3 שנים מצטברת: 71.41%
  • 3 שנים ממוצעת: 1.51%
  • 5 שנים מצטברת: 75.26%
  • 5 שנים ממוצעת: 0.94%

יתרות

  • יתרת-נכסים
    יתרת נכסים: 24
  • משיכת כספים ללא העברות: -94.64
  • העברות בין הקופות: 932.89
  • צבירה-נטו
    צבירה נטו: 1145.27
  • הפקדות ללא העברות: 307.02

מדדי סיכון

  • אלפא שנתית: -1.8%
  • ריבית-שארפ
    שארפ ריבית חסרת סיכון: 1.0%
  • יחס-נזילות
    יחס נזילות: 90.2%
  • סטיית-תקן
    סטיית תקן 12 חודשים: 9.13%

השוואת "הראל השתלמות מסלול מניות" למובילות בהתמחות מתמחים בניהול אקטיבי

scroll גללו שמאלה למידע נוסף
שם מרץ שנה 3 שנים 5 שנים דמי ניהול
-4.81%
31.71%
73.99%
68.04%
0.53%
הצטרף >
-4.94%
30.40%
74.75%
73.62%
0.49%
הצטרף >
-3.9%
29.58%
81.45%
91.97%
0.59%
הצטרף >
-4.76%
28.96%
71.41%
75.26%
0.53%
הצטרף >
-4.56%
28.66%
75.66%
75.69%
0.49%
הצטרף >
-4.83%
28.57%
76.54%
76.14%
0.55%
הצטרף >
-4.73%
27.59%
74.10%
70.97%
0.58%
הצטרף >
-4.25%
26.15%
74.55%
76.53%
0.71%
הצטרף >
-4.48%
22.76%
71.01%
78.53%
0.67%
הצטרף >
-4.16%
21.94%
74.50%
76.93%
0.63%
הצטרף >

השוואה בין "הראל השתלמות מסלול מניות" למובילות בחברת הראל פנסיה וגמל בע"מ

scroll גללו שמאלה למידע נוסף
שם מרץ שנה 3 שנים 5 שנים דמי ניהול
-1.97%
60.12%
0.49%
הצטרפות >
-4.76%
28.96%
71.41%
75.26%
0.53%
הצטרפות >
-2.71%
16.84%
39.10%
39.60%
0.67%
הצטרפות >
-3.0%
16.20%
0.47%
הצטרפות >
-2.66%
14.83%
36.34%
41.21%
0.6%
הצטרפות >
-4.78%
14.47%
0.57%
הצטרפות >
-1.79%
11.02%
0.41%
הצטרפות >
-1.66%
9.30%
0.47%
הצטרפות >
-4.21%
7.04%
0.51%
הצטרפות >
-0.15%
6.16%
0.5%
הצטרפות >

פיזור חשיפה בהשקעות

0%

חשיפה למניות

0%

חשיפה לחו”ל

0%

חשיפה למט”ח

חלוקה לפי חשיפה לחו”ל ולארץ

0%

חשיפה לחו”ל

0%

חשיפה לארץ

חלוקה לפי נכסים סחירים\ לא סחירים

0%

נכסים סחירים

0%

נכסים לא סחירים

חלוקת נכסים לפי 9 קבוצות ראשיות

קבוצת נכסים ערך ב-% ערך ב-₪
אג"ח ממשלתיות סחירות 14.11% ₪482,597
אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות 0.84% ₪28,670
אג"ח קונצרניות לא סחירות 0.0% ₪0
מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות 65.16% ₪2,228,918
פיקדונות 0.0% ₪0
הלוואות 0.1% ₪3,580
מזומנים ושווי מזומנים 12.06% ₪412,503
קרנות נאמנות 1.38% ₪47,077
נכסים אחרים 6.36% ₪217,508
×
הצטרפו הראל השתלמות מסלול מניות
קופה_מנצחת
שדרגו למסלול המוביל בתשואה בליווי
מתכנן פיננסי (ללא עלות), השאירו פרטים:
בחר סכום
מהו סכום החסכון הפנסיוני המשוער שלך?
מעל 450,000₪
300,000 - 450,000₪
150,000 - 300,000₪
עד 150,000₪

חזרה
x