הראל מסלול עוקב מדד S&P 500
נתונים כלליים
מספר קופה:
13434
חברה מנהלת:
הראל חברה לביטוח בע"מ
תאריך הקמה:
פוליסות שהונפקו משנת 2004 ואילך
התמחות ראשית:
S.P500
תשואה שנתית:
0.40%
השוואת "הראל מסלול עוקב מדד S&P 500" למובילות בהתמחות S.P500
- חודש מרץ: -4.21%
- 12 חודשים מצטברת: 0.40%
- 3 שנים מצטברת: 46.81%
- 3 שנים ממוצעת: 1.07%
- 5 שנים מצטברת: 64.39%
- 5 שנים ממוצעת: 0.83%
יתרות
-
יתרת נכסים: 24
מדדי סיכון
-
שארפ ריבית חסרת סיכון: 0.60%
-
יחס נזילות: 98%
-
סטיית תקן 12 חודשים: 7.64%
השוואת "הראל מסלול עוקב מדד S&P 500" למובילות בהתמחות S.P500
גללו שמאלה למידע נוסף
| שם | מרץ | שנה | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
-5.31% |
14.80% |
48.08% |
41.11% |
0.72% |
הצטרף >
|
|
|
-4.13% |
0.73% |
43.82% |
0.74% |
הצטרף >
|
||
|
-4.21% |
0.40% |
46.81% |
64.39% |
0.65% |
הצטרף >
|
|
|
-4.35% |
0.08% |
43.59% |
0.90% |
הצטרף >
|
||
|
-4.04% |
0.08% |
43.42% |
65.11% |
0.73% |
הצטרף >
|
|
|
-4.30% |
-0.06% |
42.65% |
62.45% |
0.72% |
הצטרף >
|
השוואה בין "הראל מסלול עוקב מדד S&P 500" למובילות בחברת הראל חברה לביטוח בע"מ
גללו שמאלה למידע נוסף
| שם | מרץ | שנה | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
-4.70% |
29.24% |
71.31% |
75.11% |
3.78% |
הצטרף >
|
|
|
-4.70% |
29.24% |
71.32% |
75.12% |
0.74% |
הצטרף >
|
|
|
-2.99% |
16.87% |
39.63% |
43.10% |
0.59% |
הצטרף >
|
|
|
-2.99% |
16.87% |
39.62% |
43.09% |
2.16% |
הצטרף >
|
|
|
-2.98% |
16.18% |
42.63% |
0.65% |
הצטרף >
|
||
|
-2.54% |
14.69% |
37.29% |
43.00% |
2.03% |
הצטרף >
|
|
|
-2.54% |
14.69% |
37.29% |
43.00% |
1% |
הצטרף >
|
|
|
-4.80% |
14.49% |
1.27% |
0.78% |
הצטרף >
|
||
|
-2.81% |
14.41% |
35.66% |
38.73% |
0.49% |
הצטרף >
|
|
|
-2.81% |
14.41% |
35.66% |
38.73% |
1.81% |
הצטרף >
|
פיזור חשיפה בהשקעות
0%
חשיפה למניות
0%
חשיפה לחו”ל
0%
חשיפה למט”ח
חלוקה לפי חשיפה לחו”ל ולארץ
0%
חשיפה לחו”ל
0%
חשיפה לארץ
חלוקה לפי נכסים סחירים\ לא סחירים
0%
נכסים סחירים
0%
נכסים לא סחירים
