מנורה השתלמות מדדי מניות
נתונים כלליים
סוג קופה:
קרנות השתלמות
מספר קופה:
14676
תאגיד שולט:
מנורה מבטחים החזקות בע"מ
חברה מנהלת:
מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ
תאריך הקמה:
02/05/2023
התמחות ראשית:
עוקבי מדדים
התמחות משנית:
עוקב מדדי מניות
אוכלוסיית יעד:
כלל האוכלוסיה
תשואה שנתית:
17.74%
תשואות מנורה השתלמות מדדי מניות
- חודש מרץ: -4.07%
- 12 חודשים מצטברת: 17.74%
- 3 שנים מצטברת:
- 3 שנים ממוצעת:
- 5 שנים מצטברת:
- 5 שנים ממוצעת:
יתרות
-
יתרת נכסים: 68
- משיכת כספים ללא העברות: -15.49
- העברות בין הקופות: 91.91
-
צבירה נטו: 154.82
- הפקדות ללא העברות: 78.4
מדדי סיכון
- אלפא שנתית:
-
שארפ ריבית חסרת סיכון:
-
יחס נזילות: 99.4%
-
סטיית תקן 12 חודשים: 7.45%
השוואת "מנורה השתלמות מדדי מניות" למובילות בהתמחות עוקבי מדדים
גללו שמאלה למידע נוסף
| שם | מרץ | שנה | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
-2.98% |
54.10% |
0.61% |
הצטרף >
|
|||
|
-6.31% |
23.24% |
0.56% |
הצטרף >
|
|||
|
-5.29% |
19.69% |
0.62% |
הצטרף >
|
|||
|
-4.07% |
17.74% |
0.6% |
הצטרף >
|
|||
|
-3.0% |
16.20% |
0.47% |
הצטרף >
|
|||
|
-3.12% |
14.06% |
0.61% |
הצטרף >
|
|||
|
-2.32% |
12.06% |
38.01% |
35.46% |
0.62% |
הצטרף >
|
|
|
-4.99% |
10.70% |
0.62% |
הצטרף >
|
|||
|
-1.66% |
9.30% |
0.47% |
הצטרף >
|
|||
|
-1.27% |
9.16% |
23.46% |
18.42% |
0.54% |
הצטרף >
|
השוואה בין "מנורה השתלמות מדדי מניות" למובילות בחברת מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ
גללו שמאלה למידע נוסף
| שם | מרץ | שנה | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
-4.94% |
30.40% |
74.75% |
73.62% |
0.49% |
הצטרפות >
|
|
|
-4.07% |
17.74% |
0.6% |
הצטרפות >
|
|||
|
-2.58% |
16.84% |
40.86% |
43.60% |
0.63% |
הצטרפות >
|
|
|
-2.67% |
13.38% |
28.49% |
0.63% |
הצטרפות >
|
||
|
-2.32% |
12.06% |
38.01% |
35.46% |
0.62% |
הצטרפות >
|
|
|
-7.28% |
9.20% |
45.30% |
47.09% |
0.5% |
הצטרפות >
|
|
|
-1.27% |
9.16% |
23.46% |
18.42% |
0.54% |
הצטרפות >
|
|
|
-1.74% |
8.87% |
26.83% |
25.54% |
0.47% |
הצטרפות >
|
|
|
0.33% |
4.30% |
13.89% |
14.33% |
0.51% |
הצטרפות >
|
|
|
-0.17% |
4.27% |
17.04% |
14.95% |
0.62% |
הצטרפות >
|
פיזור חשיפה בהשקעות
0%
חשיפה למניות
0%
חשיפה לחו”ל
0%
חשיפה למט”ח
חלוקה לפי חשיפה לחו”ל ולארץ
0%
חשיפה לחו”ל
0%
חשיפה לארץ
חלוקה לפי נכסים סחירים\ לא סחירים
0%
נכסים סחירים
0%
נכסים לא סחירים
חלוקת נכסים לפי 9 קבוצות ראשיות
| קבוצת נכסים | ערך ב-% | ערך ב-₪ | |
|---|---|---|---|
| אג"ח ממשלתיות סחירות | 0.0% | ₪0 | |
| אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות | 0.0% | ₪0 | |
| אג"ח קונצרניות לא סחירות | 0.0% | ₪0 | |
| מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות | 92.53% | ₪642,718 | |
| פיקדונות | 0.0% | ₪0 | |
| הלוואות | 0.0% | ₪0 | |
| מזומנים ושווי מזומנים | 1.89% | ₪13,109 | |
| קרנות נאמנות | 5.64% | ₪39,143 | |
| נכסים אחרים | -0.06% | ₪-382 |
