הראל השתלמות מניות סחיר

נתונים כלליים

סוג קופה: קרנות השתלמות
מספר קופה: 15302
תאגיד שולט: הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסיים בע"מ
תאריך הקמה: 24/06/2024
התמחות ראשית: מתמחים באפיקי השקעה סחירים
התמחות משנית: מניות סחיר
אוכלוסיית יעד: כלל האוכלוסיה
תשואה שנתית: 60.12%
דמי-ניהול
דמי ניהול: 0.49%

תשואות הראל השתלמות מניות סחיר

  • חודש מרץ: -1.97%
  • 12 חודשים מצטברת: 60.12%
  • 3 שנים מצטברת:
  • 3 שנים ממוצעת:
  • 5 שנים מצטברת:
  • 5 שנים ממוצעת:

יתרות

  • יתרת-נכסים
    יתרת נכסים: 45
  • משיכת כספים ללא העברות: -0.0
  • העברות בין הקופות: 1094.44
  • צבירה-נטו
    צבירה נטו: 1184.46
  • הפקדות ללא העברות: 90.02

מדדי סיכון

  • אלפא שנתית:
  • ריבית-שארפ
    שארפ ריבית חסרת סיכון:
  • יחס-נזילות
    יחס נזילות: 88.5%
  • סטיית-תקן
    סטיית תקן 12 חודשים: 11.59%

השוואת "הראל השתלמות מניות סחיר" למובילות בהתמחות מתמחים באפיקי השקעה סחירים

scroll גללו שמאלה למידע נוסף
שם מרץ שנה 3 שנים 5 שנים דמי ניהול
-1.58%
62.86%
0.52%
הצטרף >
-1.97%
60.12%
0.49%
הצטרף >
-1.47%
57.40%
138.01%
142.89%
0.59%
הצטרף >
-2.5%
53.69%
0.49%
הצטרף >
-3.62%
31.41%
0.65%
הצטרף >
-3.14%
15.76%
0.55%
הצטרף >
-1.02%
15.74%
0.53%
הצטרף >
-2.21%
15.65%
0.65%
הצטרף >
-0.86%
11.10%
0.67%
הצטרף >
-1.79%
11.02%
0.41%
הצטרף >

השוואה בין "הראל השתלמות מניות סחיר" למובילות בחברת הראל פנסיה וגמל בע"מ

scroll גללו שמאלה למידע נוסף
שם מרץ שנה 3 שנים 5 שנים דמי ניהול
-1.97%
60.12%
0.49%
הצטרפות >
-4.76%
28.96%
71.41%
75.26%
0.53%
הצטרפות >
-2.71%
16.84%
39.10%
39.60%
0.67%
הצטרפות >
-3.0%
16.20%
0.47%
הצטרפות >
-2.66%
14.83%
36.34%
41.21%
0.6%
הצטרפות >
-4.78%
14.47%
0.57%
הצטרפות >
-1.79%
11.02%
0.41%
הצטרפות >
-1.66%
9.30%
0.47%
הצטרפות >
-4.21%
7.04%
0.51%
הצטרפות >
-0.15%
6.16%
0.5%
הצטרפות >

פיזור חשיפה בהשקעות

0%

חשיפה למניות

0%

חשיפה לחו”ל

0%

חשיפה למט”ח

חלוקה לפי חשיפה לחו”ל ולארץ

0%

חשיפה לחו”ל

0%

חשיפה לארץ

חלוקה לפי נכסים סחירים\ לא סחירים

0%

נכסים סחירים

0%

נכסים לא סחירים

חלוקת נכסים לפי 9 קבוצות ראשיות

קבוצת נכסים ערך ב-% ערך ב-₪
אג"ח ממשלתיות סחירות 0.09% ₪1,468
אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות 0.64% ₪10,259
אג"ח קונצרניות לא סחירות 0.0% ₪0
מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות 90.7% ₪1,445,376
פיקדונות 0.0% ₪0
הלוואות 0.0% ₪0
מזומנים ושווי מזומנים 7.92% ₪126,223
קרנות נאמנות 0.06% ₪892
נכסים אחרים 0.58% ₪9,310
×
הצטרפו הראל השתלמות מניות סחיר
קופה_מנצחת
שדרגו למסלול המוביל בתשואה בליווי
מתכנן פיננסי (ללא עלות), השאירו פרטים:
בחר סכום
מהו סכום החסכון הפנסיוני המשוער שלך?
מעל 450,000₪
300,000 - 450,000₪
150,000 - 300,000₪
עד 150,000₪

חזרה
x