מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול לבני 60 ומעלה
נתונים כלליים
סוג קופה:
תגמולים ואישית לפיצויים
מספר קופה:
9781
תאגיד שולט:
שלמה אליהו אחזקות בע"מ
חברה מנהלת:
מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ
תאריך הקמה:
15/10/2015
התמחות ראשית:
מדרגות
התמחות משנית:
60 ומעלה
אוכלוסיית יעד:
כלל האוכלוסיה
תשואה שנתית:
10.79%
תשואות מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול לבני 60 ומעלה
- חודש מרץ: -1.68%
- 12 חודשים מצטברת: 10.79%
- 3 שנים מצטברת: 29.98%
- 3 שנים ממוצעת: 0.73%
- 5 שנים מצטברת: 29.69%
- 5 שנים ממוצעת: 0.43%
יתרות
-
יתרת נכסים: 24
- משיכת כספים ללא העברות: -129.13
- העברות בין הקופות: 522.61
-
צבירה נטו: 523.84
- הפקדות ללא העברות: 130.36
מדדי סיכון
- אלפא שנתית: -0.12%
-
שארפ ריבית חסרת סיכון: 0.72%
-
יחס נזילות: 81.9%
-
סטיית תקן 12 חודשים: 3.23%
השוואת "מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול לבני 60 ומעלה" למובילות בהתמחות מדרגות
גללו שמאלה למידע נוסף
| שם | מרץ | שנה | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
-2.42% |
20.19% |
47.12% |
47.97% |
0.52% |
הצטרף >
|
|
|
-3.27% |
19.47% |
47.53% |
47.96% |
0.39% |
הצטרף >
|
|
|
-2.6% |
18.93% |
54.64% |
52.88% |
0.61% |
הצטרף >
|
|
|
-3.01% |
18.30% |
49.17% |
47.41% |
0.62% |
הצטרף >
|
|
|
-2.82% |
18.03% |
46.73% |
48.60% |
0.5% |
הצטרף >
|
|
|
-2.93% |
17.50% |
48.08% |
51.56% |
0.57% |
הצטרף >
|
|
|
-3.02% |
17.44% |
41.51% |
45.87% |
0.56% |
הצטרף >
|
|
|
-2.6% |
17.25% |
48.49% |
51.18% |
0.58% |
הצטרף >
|
|
|
-2.19% |
17.09% |
41.77% |
41.62% |
0.49% |
הצטרף >
|
|
|
-2.01% |
17.04% |
54.32% |
56.82% |
0.6% |
הצטרף >
|
השוואה בין "מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול לבני 60 ומעלה" למובילות בחברת מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ
גללו שמאלה למידע נוסף
| שם | מרץ | שנה | 3 שנים | 5 שנים | דמי ניהול | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
-4.45% |
29.41% |
76.54% |
76.29% |
0.48% |
הצטרפות >
|
|
|
-2.82% |
18.03% |
46.73% |
48.60% |
0.5% |
הצטרפות >
|
|
|
-3.12% |
16.41% |
40.37% |
0.51% |
הצטרפות >
|
||
|
-2.58% |
15.95% |
39.83% |
37.66% |
0.44% |
הצטרפות >
|
|
|
-2.36% |
15.58% |
40.81% |
44.02% |
0.49% |
הצטרפות >
|
|
|
-1.68% |
10.79% |
29.98% |
29.69% |
0.49% |
הצטרפות >
|
|
|
-0.75% |
5.01% |
19.20% |
15.08% |
0.5% |
הצטרפות >
|
|
|
0.16% |
4.45% |
13.73% |
14.07% |
0.51% |
הצטרפות >
|
|
|
-0.82% |
3.92% |
9.48% |
3.20% |
0.57% |
הצטרפות >
|
|
|
-5.14% |
2.44% |
0.53% |
הצטרפות >
|
פיזור חשיפה בהשקעות
0%
חשיפה למניות
0%
חשיפה לחו”ל
0%
חשיפה למט”ח
חלוקה לפי חשיפה לחו”ל ולארץ
0%
חשיפה לחו”ל
0%
חשיפה לארץ
חלוקה לפי נכסים סחירים\ לא סחירים
0%
נכסים סחירים
0%
נכסים לא סחירים
חלוקת נכסים לפי 9 קבוצות ראשיות
| קבוצת נכסים | ערך ב-% | ערך ב-₪ | |
|---|---|---|---|
| אג"ח ממשלתיות סחירות | 23.64% | ₪623,396 | |
| אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות | 24.32% | ₪641,323 | |
| אג"ח קונצרניות לא סחירות | 0.62% | ₪16,450 | |
| מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות | 21.66% | ₪571,178 | |
| פיקדונות | 0.0% | ₪0 | |
| הלוואות | 6.39% | ₪168,620 | |
| מזומנים ושווי מזומנים | 11.75% | ₪309,836 | |
| קרנות נאמנות | 0.38% | ₪10,019 | |
| נכסים אחרים | 11.24% | ₪296,290 |
